Orlando Lake Nona - Karlene Grimes
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Your new home is waiting!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 14 076 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  601 SKY WIND COURT, SAINT CLOUD, FL 34771
  Listing Courtesy Of: PREMIUM PROPERTIES R.E SERVICE, 407-380-2800, Cindy Lee Moore
  I ri - 12 947 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5709 WALLIS LANE, SAINT CLOUD, FL 34771
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS ADVANTAGE III REALTY, 407-207-0825, Karlene Grimes
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  110 BLOOMINGDALE DRIVE, DAVENPORT, FL 33897
  Listing Courtesy Of: EXP REALTY LLC, 888-883-8509, Dagma LeBlanc
  I ri - 2 960 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  2570 MARSHFIELD PRESERVE WAY, Kissimmee, FL 34746
  Listing Courtesy Of: Da Silva Realty Group LLC, Maria Estella Da Silva
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1029 PADDINGTON TERRACE, LAKE MARY, FL 32746
  Listing Courtesy Of: LEGENDS REALTY, 407-333-1010, Tina Lopez
  I ri - 691 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (4d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1128 ERROL PARKWAY, APOPKA, FL 32712
  Listing Courtesy Of: CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO, 407-622-2122, Ryan Bass
  I ri - 55 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12048 RAMBLING OAK BOULEVARD, ORLANDO, FL 32832
  Listing Courtesy Of: CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO, 407-622-2122, Martina Leonard
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  433 FIELDSTREAM NORTH BOULEVARD N, ORLANDO, FL 32825
  Listing Courtesy Of: REALPRO INC, 954-802-8550, JimmyV Villarroel
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  412 E HARDING STREET, ORLANDO, FL 32806
  Listing Courtesy Of: 407 PROPERTIES, 407-545-2594, Steven Simpson
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4017 SILVERSTREAM TERRACE, SANFORD, FL 32771
  Listing Courtesy Of: DALTON WADE INC, 888-668-8283, ChandraMohan Narayana Swamy
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Karlene Grimes
  Numri i licencës: BK3202664
  The Grimes Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  chr1ju5k8b31jpl5v41g.png
  Orlando Lake Nona
  9161 Narcoossee Road, Ste. 107 Orlando,FL, 32827
  Zyrë

  Karlene Grimes
  Realtor/ Broker Associate BK3202664
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.